HUSH PHONE - KANCELÁŘSKÁ AKUSTICKÁ TELEFONNÍ BUDKA

Kancelářský akustický modul si oblíbíte velmi snadno.  Nabízí totiž ergonomickou opěrku, výklopný stolek, světlo a ventilaci s pohybovým senzorem a spoustu zásuvek, které dohromady vytváří pracovní prostor, který zajistí soukromí při obchodních hovorech a videohovorech.

Modul HUSHPHONE poskytuje uživatelům maximum potřebného prostoru a zabírá co nejméně místa v kanceláři.  Osvětlení a proudění vzduchu lze regulovat pomocí knoflíků, zatímco čidlo pohybu automaticky aktivuje akustický box.  Široká škála barev akuboxu umožňuje, aby se systém hushHybrid přizpůsobil stylu interiéru kanceláře.  Modul je plně mobilní díky zabudovaným kolečkům, která umožňují její snadné přemístění, kdykoli je potřeba.

Výrobce: Mikomax

Přidat do formuláře

Podrobný popis

MAXIMALIZOVAT BEZPEČNOST, MINIMALIZOVAT RIZIKO
HUSH produktech je použito řešení, které maximalizuje bezpečné používání akustických boxů a zároveň minimalizuje riziko infekce patogenními mikroorganismy (viry, bakterie, plísně).

ÚČINNÁ VENTILACE
Rychlá výměna vzduchu v kabinách Hush vám umožní cítit se bezpečně a pohodlně.
K úplné výměně vzduchu dochází již za 1,5 minuty u kabiny hushPhone a za 2,5 minuty u kabiny hushMeet.
Vzduch je rychle vyměněn za čerstvý. Doporučuje se také počkat několik minut poté, co kabinu opustil poslední uživatel.
Ventilační systém běží ještě 5 minut a to je doba, která je dostatečně dlouhá na výměnu vzduchu za čerstvý.

ANTIVIROVÁ ÚPRAVA
Všechny povrchy v akuboxech Hush, kterých se často dotýkáte, byly pokryty tenkou vrstvou nano-fotokatalyzátoru, která zabraňuje vzniku virů a dalších mikrobů. Povrch je prakticky sterilní. Díky svým vlastnostem také do jisté míry zlepšuje kvalitu vzduchu v kabině.

HUSH AKUSTICKÉ BOXY MAJÍ NANOÚPRAVOU OŠETŘENY  PRVKY: stůl na notebook, zásuvka, madlo dveří, madlo a sedadlo barové stoličky, polička

Specifikace produktu

Informace o designerovi

Související produkty

Novinky z “naší” kanceláře

aneb buďte v obraze, o čem přemýšlí evropští designéři a výrobci nábytku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů