HushHybrid office
pod je určen pro individuální soustředěnou práci a delší videokonference, stejně jako pro online školení a webináře.

Akustický box má pohodlné, měkké sedadlo podporující vzpřímenou polohu těla, zatímco držák umožňuje zavěsit počítač nebo monitor all-in-one.
Přídavné boční LED pásky zajišťují příznivé osvětlení obličeje během vašich videohovorů. 
Hloubkově nastavitelná deska stolu uvnitř vám umožní nastavit si ji do hloubky, která vám bude vyhovovat.

 

 

 

 

Výrobce: Mikomax

Přidat do formuláře

Podrobný popis

Videokonference se právě zlepšily! S novým kancelářským modulem hushHybrid určeným pro vzdálené schůzky se vaši kolegové a obchodní partneři mohou cítit, jako by byli přímo vedle vás.

HushHybrid má dobrou zvukovou izolaci, která pomáhá vytvářet vynikající pracovní podmínky. Modul lze objednat s dodatečnými nálepkami na skle, které poskytují soukromí díky 'matnému' vzhledu.  Kombinace těchto vlastností vytváří univerzální hybridní pracovní místo, které vám kromě skvělého designu umožní pracovat v klidu a tichu.

Mít v kanceláři hushHybrid znamená, že se zaměstnanci již nemusí obávat, zda telefonní hovory a videokonference neruší jejich kolegy - a to i v případě, že jsou kabiny umístěny v samém středu open space kanceláře.  Modul HushHybrid poskytuje uživatelům maximum potřebného prostoru a zabírá co nejméně místa v kanceláři.  Osvětlení a proudění vzduchu lze regulovat pomocí knoflíků, zatímco čidlo pohybu automaticky aktivuje akustický box.  Široká škála barev akuboxu umožňuje, aby se systém hushHybrid přizpůsobil stylu interiéru kanceláře.  Modul je plně mobilní díky zabudovaným kolečkům, která umožňují její snadné přemístění, kdykoli je potřeba.

Specifikace produktu

MAXIMALIZOVAT BEZPEČNOST, MINIMALIZOVAT RIZIKO
HUSH produktech je použito řešení, které maximalizuje bezpečné používání akustických boxů a zároveň minimalizuje riziko infekce patogenními mikroorganismy (viry, bakterie, plísně).

ÚČINNÁ VENTILACE
Rychlá výměna vzduchu v kabinách Hush vám umožní cítit se bezpečně a pohodlně.
K úplné výměně vzduchu dochází již za 1,5 minuty u kabiny hushPhone a za 2,5 minuty u kabiny hushMeet.
Vzduch je rychle vyměněn za čerstvý. Doporučuje se také počkat několik minut poté, co kabinu opustil poslední uživatel.
Ventilační systém běží ještě 5 minut a to je doba, která je dostatečně dlouhá na výměnu vzduchu za čerstvý.

ANTIVIROVÁ ÚPRAVA
Všechny povrchy v akuboxech Hush, kterých se často dotýkáte, byly pokryty tenkou vrstvou nano-fotokatalyzátoru, která zabraňuje vzniku virů a dalších mikrobů. Povrch je prakticky sterilní. Díky svým vlastnostem také do jisté míry zlepšuje kvalitu vzduchu v kabině.

HUSH AKUSTICKÉ BOXY MAJÍ NANOÚPRAVOU OŠETŘENY  PRVKY: stůl na notebook, zásuvka, madlo dveří, madlo a sedadlo barové stoličky, polička

Informace o designerovi

Související produkty

Novinky z “naší” kanceláře

aneb buďte v obraze, o čem přemýšlí evropští designéři a výrobci nábytku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů