HUSH WALL - mobilní paravánová stěna v hybridní kanceláři
Kanceláře dnes musí být navrženy v souladu s filozofií agilních kanceláří a musí umožňovat snadné a efektivní změny uspořádání, a to vše díky mobilitě zařízení. Díky hybridnímu modelu práce se kancelář stala místem, kde se člověk stýká s ostatními lidmi a zůstává s nimi v přímém kontaktu. Přítomnost mobilní stěny hushWall dále podporuje efektivní plnění úkolů na pracovišti a ovlivňuje prostor i lidi.

Díky stěně hushWall můžete podpořit týmového ducha během brainstormingu nebo týmových porad.
HushWall úspěšně nahradí klasický flipchart, osvědčí se při brainstormingu nebo v případě potřeby esteticky oddělí pracovní místa a poskytne další akustické výhody. Je to výrobek, který stejně jako celá řada Hushoffice přirozeně rozšiřuje možnosti agilní práce.

 

 

Výrobce: Mikomax

Přidat do formuláře

Podrobný popis

Se stěnou hushWall můžete inspirovat své posluchače během školení, prezentací nebo projevů.
Se systémem hushWall můžete rozdělit svůj prostor a vytvořit si tak za chodu dokonalý pracovní prostor podle svých aktuálních potřeb. Pohrajte si s možnostmi, které mobilní stěna nabízí, aby vaše pracovní výsledky byly ještě lepší a příjemnější k dosažení!
Každá verze je vybavena kolečky pro plnou mobilitu. Stěnu hushWall můžete snadno otočit o 360° nebo zcela změnit její umístění. Je navržena jako řešení vhodné pro moderní, hybridní organizaci práce. Každou stranu stěny hushWall lze uspořádat třemi různými způsoby - jaká je vaše volba?

Specifikace produktu

Informace o designerovi

Ke stažení

Novinky z “naší” kanceláře

aneb buďte v obraze, o čem přemýšlí evropští designéři a výrobci nábytku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů