ARM CHAIR A11 - soukromí je nový luxus

Moderní, designové, futuristické a funkční lounge křeslo, které je k dispozici v uzavíratelné (A11) nebo otevřené verzi (A11.open). Umožňuje vytvořit si vlastní soukromý prostor pro únik z každodenního shonu. Křeslo A11 zároveň poskytuje pohodlí spojené s luxusem a jedinečný zážitek, který obohatí váš pracovní den a nabídne i chvíle odpočinku. Válcovitý tvar obklopující uživatele téměř ze všech stran vytváří intimní prostor pro individuální práci, telefonování nebo neformální rozhovory.

 

 

 

Výrobce: Mikomax

Přidat do formuláře

Podrobný popis

Otevřený nebo uzavíratelný

Uzavíratelná verze lounge křesla A11 je vybavena posuvným předním panelem, který zakrývá celou horní část vašeho těla. V zakryté poloze také snižuje množství světla, které dopadá do vašich očí. Zatemněný interiér je ideální pro uspořádání 'mini kinosálu' pro sledování videa na tabletu nebo chytrém telefonu. A usnadňuje mnohem hlubší a rychlejší regeneraci, když si chcete odpočinout. Model A11 je navíc jediným modelem na trhu, který umožňuje takzvané energetické zdřímnutí, aniž by vás ostatní viděli.

Specifikace produktu

Informace o designerovi

Jste připraveni vzlétnout?

Vzhled A11 je elegantní a futuristický. Je dílem Przemysława 'Mac' Stopy, zakladatele a hlavního designéra Massive Design, oceňovaného architektonického studia, jehož specializací je navrhování kancelářských a veřejných interiérů. Leitmotivem designérské práce, který určuje futuristický tvar křesla, bylo výročí mise Apollo 11. Dnes již lety do vesmíru nejsou vizí budoucnosti. Jsou budoucností, protože 'budoucnost se odehrává nyní', a tak jí přizpůsobme i náš nábytek a prostor. Design je uzavřen do válcovitého tvaru, který připomíná kokon, s pohodlným sedadlem uvnitř, které má vizuálně oddělené prvky (opěradlo, opěrka hlavy atd.). Uživatelé křesla mají také snadný přístup k vestavěnému portu USB.

 

Ke stažení

a11_booklet_en.pdf

Novinky z “naší” kanceláře

aneb buďte v obraze, o čem přemýšlí evropští designéři a výrobci nábytku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů