Charakteristika firmy SUMA Komplet, s.r.o.

Společnosti SUMA (SUMA Interior s.r.o., SUMA Komplet, s.r.o.) působí na českém trhu od roku 1993 jako české obchodní společnosti zaměřující se na dodávky komplexních kancelářských a komerčních interiérů, bytových interiérů, restauračního a barového nábytku.

Firma SUMA Komplet, s.r.o. je výhradním zástupcem evropských značek MARTELA Oy (Finsko), SELKA LINE (Finsko) a OFIFRAN (Španělsko). Od roku 2008 dodáváme systémy moderního kancelářského nábytku a židlí firmy BNOS (PL). Úzce spolupracuje také s tuzemskými výrobci kancelářského a sedacího nábytku, kteří se orientují na kvalitu.
SUMA Komplet, s.r.o. sídlí v Brně. V říjnu 2005 se stala členem Nordic Chamber of Commerce v České republice.

Firma má bohaté zkušenosti s komplexním navrhováním a vybavováním kancelářských interiérů od stavebních úprav přes dodávku koberců, osvětlení až po nábytek a závěrečné dekorace. Společnost je známá svou dobrou koordinační a organizační činností při práci se subdodavateli a důrazem na ucelené pojetí interiérů. Své návrhy počítačově projektujeme, poskytujeme odborné konzultace a samozřejmostí je montáž nábytku a servis (záruční, pozáruční). Mezi své služby jsme nově zařadili také spolupráci s leasingovou společností.

K hlavním cílům firmy SUMA Komplet, s.r.o. patří dodávat nejen kvalitní kancelářský nábytek, ale zejména koncepce kancelářského prostředí, které pomáhají příznivě ovlivnit pracovní výkonnost. Investor (uživatel) tak získá nejen nábytek, ale zprostředkovaně také nejnovější evropské "know-how" z oblasti ergonomie, psychologie a sociologie práce a tím nástroj pro dokonalejší využití lidských zdrojů pro cíle firmy. Ve své práci uplatňuje SUMA Komplet, s.r.o. zkušenosti zastupovaných výrobců k řešení interiérů a kromě tradičních pracovišť úspěšně prosazuje i progresivní varianty, které znamenají aplikaci nejmodernějších způsobů řízení (např. pro práci v týmech, práci ve stoje apod).

Firma SUMA Komplet, s.r.o. je především generální distributor již výše jmenovaných zahraničních výrobců:

  • MARTELA - finský kancelářský nábytek, skandinávský design
  • SELKA LINE - finský restaurační a barový nábytek
  • OFIFRAN - španělský luxusní kancelářský nábytek především pro managery a zasedací místnosti

Dále dodává:

  • BNOS – systémy moderního kancelářského nábytku a židlí

Nezanedbatelnou pozici v nabídce zaujímají také české značky kvalitního sedacího kancelářského nábytku RIM a LD SEATING.